2 Bedroom Flat In Wood Green Piccadilly Line

  • 60 μ²
  • 2 υπνοδωμάτια
  • 1 μπάνιο

Το 2 Bedroom Flat In Wood Green Piccadilly Line Λονδίνο απέχει περίπου 4 χλμ. από το Κοιμητήριο Highgate. Το διαμέρισμα απέχει περίπου 10 λεπτά οδικώς από σταθμό τρένου Σταθμός Charing Cross και μόνο 10 λεπτά με τα πόδια από τον σταθμό λεωφορείων Wightman Road.

Επιπλέον, υπάρχουν στεγνωτήρας μαλλιών και πετσέτες.

Αυτό το κατάλυμα προσφέρει παροχές καφέ και τσαγιού, ψυγείο, φούρνο, δίνοντας στους επισκέπτες τη δυνατότητα να ετοιμάζουν τα γεύματά τους.

Το Στάδιο Emirates απέχει περίπου 4,1 χλμ. από αυτό το διαμέρισμα. Γύρω από το 2 Bedroom Flat In Wood Green Piccadilly Line βρίσκονται μερικοί σταθμοί του μετρό, όπως Turnpike Lane που είναι σε απόσταση μόνο 5 λεπτών με τα πόδια.

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near 2 Bedroom Flat In Wood Green Piccadilly Line Λονδίνο
Cosy 3Br Urban Oasis In London
Τιμή μόνο για κινητά

Cosy 3Br Urban Oasis In London

7.1
Καλό 8 σχόλια
1.3 χλμ. από το κατάλυμα
USD 275 USD 248
ανά νύχτα
Architect Built Japandi-Style Luxury Home, Unique Home In The Heart Of Finsbury Park, Central London In 10Minutes, Near Arsenal And Tottenham Stadiums
Τιμή μόνο για κινητά

Architect Built Japandi-Style Luxury Home, Unique Home In The Heart Of Finsbury Park, Central London In 10Minutes, Near Arsenal And Tottenham Stadiums

2.3 χλμ. από το κατάλυμα
East Finchley Retreat - 2Bdr Ground Floor Flat With Terraces
Τιμή μόνο για κινητά

East Finchley Retreat - 2Bdr Ground Floor Flat With Terraces

2.5 χλμ. από το κατάλυμα
    Πρόσβαση στο ξενοδοχείο

    Αεροδρόμια

    Λονδίνο Σίτι Αεροδρόμιο
    28 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Πάρκο Northumberland
    3,8 χλμ.

    Εγκαταστάσεις

    Διαδίκτυο

    • Wi-Fi

    Στάθμευση

    • Στάθμευση

    Στην κουζίνα

    • Στεγνωτήρα

    Παροχές για παιδιά

    • Βρεφικές κούνιες

    Στα δωμάτια

    • Εγκαταστάσεις για τσάι και καφέ

    Στο μπάνιο

    • Πλυντήριο ρούχων

    Συσκευές

    • LCD TV

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 14:00 έως 23:59
    Check-out: έως 11:00
    Συχνές ερωτήσεις
    • Ποια αξιοθέατα έχει κοντά στο το 2 Bedroom Flat In Wood Green Piccadilly Line;
      Τα δημοφιλή αξιοθέατα που βρίσκονται κοντά στο το 2 Bedroom Flat In Wood Green Piccadilly Line περιλαμβάνουν Κοιμητήριο Άμπνι Παρκ, Στάδιο Έμιρεϊτς καθώς και Μητροπολιτικό Πανεπιστήμιο του Λονδίνου.
    • Πόσο κοστίζει η κράτηση στο το 2 Bedroom Flat In Wood Green Piccadilly Line;
      Η τιμή κράτησης στο το 2 Bedroom Flat In Wood Green Piccadilly Line θα είναι 221£.
    • Υπάρχουν εστιατόρια κοντά στο το 2 Bedroom Flat In Wood Green Piccadilly Line;
      Τα εστιατόρια κοντά στο το 2 Bedroom Flat In Wood Green Piccadilly Line περιλαμβάνουν Onidodo και The Thali Thal και απέχουν μόνο 5 λεπτά με τα πόδια.

    Τοποθεσία

    Map
    Σε κοντινή απόσταση

    Αεροδρόμια

    Λονδίνο Σίτι Αεροδρόμιο
    28 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Πάρκο Northumberland
    3,8 χλμ.

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Δεν έχει σχόλια ακόμα :(

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα
    2 Bedroom Flat In Wood Green Piccadilly Line Λονδίνο

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο